Сергій РЕБРОВ: «Нам було важливо виграти цей матч і отримати впевненість»

Прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після перемоги над донецьким «Олімпіком» (4:0).

— Була важка гра, але ми знали, проти кого грали, адже «Олімпік» відставав від нас усього на три очки. Тим більше, що ми грали після низки поразок, і, напевно, хлопцям важливо було сьогодні показати хороший футбол і виграти цей матч. Ми з цим впоралися і тепер готуємося до «Бешикташу».

— Як вам стадіон у Сумах, місцеві вболівальники?

— Все добре. Якщо я не помиляюся, ми тут грали за Суперкубок з «Шахтарем». У Сумах вболівальники завжди приязно зустрічають команди, і «Шахтар» і «Динамо». Завжди приємно тут грати. Коли команди приїжджають до міста, де, на жаль, немає великого футболу, звичайно, люди приходять, адже для них це велике свято. Я радий, що «Динамо» сьогодні допомогло створити атмосферу футбольного свята.

— Після того, як рахунок став 0:2, ваші гравці кілька разів обрізалися, що призводило до небезпечних контратак. Ви звертали на це увагу своїх підопічних у перерві?

— Звичайно. Та й у другому таймі були такі контратаки. Не завжди все ідеально, особливо коли ми ведемо в два м’ячі, всі намагаються йти вперед, забивати ще більше, не думаючи про оборону. Звичайно, є така проблема.

— Вихованця сумського футболу Олега Гусєва, на жаль, не було навіть у заявці на гру. В чому причина, у нього травма?

— Ні, не травма. У нас є конкуренція, багато гравців в обоймі. На жаль, Олег не потрапив в заявку на цей матч, але це абсолютно нормально.

— З Хачеріді все в порядку, нічого серйозного?

— Женя дограв матч до кінця, все добре.

— Ви якось по-особливому привітали Циганкова з дебютним голом?

— Звичайно, ми його привітали і після першого матчу в Лізі чемпіонів. Він дебютував у «Динамо» — і відразу в Лізі чемпіонів. Звісно, для нього це великий досвід і, напевно, в якійсь мірі це майбутнє «Динамо». Якщо він правильно розпорядиться тим талантом, який у нього є, то у нього велике майбутнє. А те, що він гол забив, він, звичайно, заслужив, і заслужив місце в складі своєю роботою на тренуваннях і в іграх. Я це бачу і я не проти себе і своєї команди, щоб його не випускати.

— Ви вже тримали в розумі матч з «Бешикташем»?

— Ні, зараз точно про «Бешикташ» не думали, тому що ви самі знаєте, як ми провели останні ігри, і зараз нам було важливо виграти цей матч і отримати якусь впевненість.